MEDALIOMANIKUD

SUUSAKLUBI JÕULU LIIKMED KES ON SAAVUTANUD MEDALEID EESTI MEISTRIVÕISTLUSTELT JA/VÕI (OSALENUD) RAHVUSVAHELISTEL TIIITLIVÕISTLUSTEL

KADRI TÕUST (KADRI MADISSOO) 68

KERSTIN KRUUDA (KERSTIN MARGUS) 64

ANDRUS VEERPALU     sünd. 1971

OLEV PETERS  71 puudu 1990a teatesõit 3.koht kus oli nimeks kirjutatud Peterson

ANU TAVETER (ANU VEERPALU) 72

ERE RAUDSEPP 72

JANIKA SIMSO  72

ALARI PAHK 71

ANGELA KRUUS (ANGELA VEERPALU) 73

TARVI KALNIN   70

JANEK PUNKOV   70

MEELIS TAMMER  tulemuste real eesnimi puudu M.Tammer 74

VILJO LÜHISTE 78

RISTO SERMAT 79

ANDRES RUUSMAA  78 + 1992 PC 5 km KL 1.koht

MIRLI KONDIMÄE 81

JANNO JÄRVEMETS  1995 Haanjas M14 5 km 1.koht

SIIM TOIM 1995 Haanjas M14 5 km 3.koht

KEIN EINASTE  85

RISTO MÄGI 89

THEA KASK 91  lisaks 2005 N14 5 km üs 3.koht  ja 2005 N14 3 X 3 KM 3.koht

ADEELE ARNEK 92  lisaks 2005 N14 3 X 3 KM 3.koht

SANDRA PETRI 92   2005 N14 3 X 3 KM 3.koht

KRISTIN TATTAR  92

SANDRA SERVA 93

ALVAR JOHANNES ALEV 93

RASMUS SUTT  94

KAIDI KEIR KUKK 94

TRIIN TAVETER 95

ROMET SUTT 95

KARL JÕUMEES   95 lisaks 2009 M14 3 x 5 km KL+KL+V 2.koht

KENN JAAKSON 95 2009 M14 3 x 5 km KL+KL+V 2.koht

OLIVER KASK  95

KAIRIT PAJU

TAAVI VALTER TAVETER 97

SIIM SANDER PIHU 97

SILVER SALUSOO 96

SANDER LOORENTS  96

SIMO TEEARU 01

HENDRIK PETERSON 02

RANDO TEEARU  02

MARTHEN TASALAIN  01

JOOSEP MESI 01

ANDERS VEERPALU 02

ANLOURDEES VEERPALU 06

IKE MELNITS 03

PÄÄR SUURSILD 03

RANNO SUTT 02

PÄRNUMAA SUUSATAJATE TULEMUSED ENNE KLUBI ASUTAMIST (TREENERID EERI TAMMIK JA JOHANNES TOIM)

Pärnu rajooni Kalev / LNSK (J. Toiger, Alari Pahk, Andrus Veerpalu) 1989 U18 3 x 5km teatesõit 1.koht

Pärnu rajooni Kalev/TSIK (Märt Kaar, Alari Pahk, Andrus Veerpalu) 1988 U18 3 x 5 km teatesõit 3.koht Pärnu rajoon 1986 teatesõit PB (U16) 3.koht nimesid ei ole kirjas

VELJO JÕGISTE 66

JULIANNE MÄNNI (JULIANNE TÕNISSON) 66

VAADATES KAUGEMALE AJALUKKU 1980-st KAUGEMALE

1958 K.LEHTSALU      

 1953 PÄRNU U18 (ANDI VEEBEL, JAAN ORAV, ARNO KUKK, ÜLO NIIDO)

1937-1940 ARNOLD JENSEN

1941 teatesõit  4 X 10 km 3.koht  Pärnu Vasar  (Jakob Tarto, Voldemar Särak, Evald Tarto, Evald Rätsep)