Medaliomanikud

 

 – SUUSAKLUBI JÕULU LIIKMED KES ON SAAVUTANUD MEDALEID EESTI MEISTRIVÕISTLUSTELT                                                                                            – NIMEL KLIKKIDES NÄED TEMA TULEMUSI EESTI SPORDIREGISTRIS, KA RAHVUSVAHELISI                                                                                                     – KUI KÕIKI MEDALIKIRJEID REGISTRIS EI OLE SIIS ON NEED NIMELE JUURDE KIRJUTATUD
NIMI, SÜNNIAASTA

ANLOURDEES VEERPALU 06

IKE MELNITS 03

PÄÄR SUURSILD 03

RANNO SUTT 02

ANDERS VEERPALU 02

RANDO TEEARU  02

HENDRIK PETERSON 02

JOOSEP MESI 01

MARTHEN TASALAIN  01

SIMO TEEARU 01

SIIM SANDER PIHU 97

TAAVI VALTER TAVETER 97

SILVER SALUSOO 96

SANDER LOORENTS  96

KAIRIT PAJU

OLIVER KASK  95

KENN JAAKSON 95 2009 M14 3 x 5 km KL+KL+V 2.koht

KARL JÕUMEES   95 lisaks 2009 M14 3 x 5 km KL+KL+V 2.koht

ROMET SUTT 95

TRIIN TAVETER 95

KAIDI KEIR KUKK 94

RASMUS SUTT  94

ALVAR JOHANNES ALEV 93

SANDRA SERVA 93

KRISTIN TATTAR  92

SANDRA PETRI 92   2005 N14 3 X 3 KM 3.koht

ADEELE ARNEK 92  lisaks 2005 N14 3 X 3 KM 3.koht

THEA KASK 91  lisaks 2005 N14 5 km üs 3.koht  ja 2005 N14 3 X 3 KM 3.koht

RISTO MÄGI 89

KEIN EINASTE  85

SIIM TOIM 1995 Haanjas M14 5 km 3.koht

JANNO JÄRVEMETS  1995 Haanjas M14 5 km 1.koht

MIRLI KONDIMÄE 81

ANDRES RUUSMAA  78 + 1992 PC 5 km KL 1.koht

RISTO SERMAT 79

VILJO LÜHISTE 78

MEELIS TAMMER  tulemuste real eesnimi puudu M.Tammer 74

JANEK PUNKOV   70

TARVI KALNIN   70

ANGELA KRUUS (ANGELA VEERPALU) 73

ALARI PAHK 71

JANIKA SIMSO  72

ERE RAUDSEPP 72

ANU TAVETER (ANU VEERPALU) 72

OLEV PETERS  71 puudu 1990a teatesõit 3.koht kus oli nimeks kirjutatud Peterson

ANDRUS VEERPALU     71

KADRI TÕUST (KADRI MADISSOO) 68

KERSTIN KRUUDA (KERSTIN MARGUS) 64

 

ENNE KLUBI ASUTAMIST

Pärnu rajooni Kalev / LNSK (J. Toiger, Alari Pahk, Andrus Veerpalu) 1989 U18 3 x 5km teatesõit 1.koht

Pärnu rajooni Kalev/TSIK (Märt Kaar, Alari Pahk, Andrus Veerpalu) 1988 U18 3 x 5 km teatesõit 3.koht Pärnu rajoon 1986 teatesõit PB (U16) 3.koht nimesid ei ole kirjas

VELJO JÕGISTE 66

JULIANNE MÄNNI (JULIANNE TÕNISSON) 66

VAADATES KAUGEMALE AJALUKKU 1980-st KAUGEMALE

1958 K.LEHTSALU

 1953 PÄRNU U18 (ANDI VEEBEL, JAAN ORAV, ARNO KUKK, ÜLO NIIDO)

1937-1940 ARNOLD JENSEN

1941 teatesõit  4 X 10 km 3.koht  Pärnu Vasar  (Jakob Tarto, Voldemar Särak, Evald Tarto, Evald Rätsep)